Baznīcas 34a, Rēzekne, LV-4601 Tālruņi: 64622676 (kanceleja); 64621716 (mākslas skola); Fakss: 64622676; e-pasts: rmv@inbox.lv
21.05.2018 13:28 Mūsu skolā viesojās jaunieši no Baltkrievijas

18.maijā Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolā viesojās kupla un mākslinieciska kompānija – vairāk nekā 60 jaunieši no Baltkrievijas. “Zeimuļā” notika viņu darbu izstāde, bet pēc tam viņi izteica vēlmi apskatīt mūsu skolu un piedalīties īstās meistardarbnīcās. Tās notika 4 grupās: Gleznošanas meistardarbnīcu vadīja skolotājas Agra Ritiņa un Inga Onževa, Tērpu modelēšanas darbnīcu – skolotāja Skaidrīte Romančuka, Tēlniecības meistardarbnīcu – skolotāji Gunārs Klaučs un Aira Medne, bet Mozaīku gleznas mācīja veidot skolotājas Vita Borisa un Anita Bernāne. Viņiem palīdzēja mūsu talantīgie un radošie audzēkņi – Betija, Harijs, Džeina, Angelika, Sanita un Inta. Prieks, ka mūsu radošās aktivitātes spēj aizraut ne tikai pašu audzēkņus, bet arī viesus no citām valstīm!

 

Skolotāja Sandra Kļaviņa