Rēzeknes pilsētas jauniešu radošajā veidošanas darbnīcā: “DeKORS X DeKOLS”.

01. decembris, 2020

Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas Audzēkņu padome aicina jauniešus attālināti piedalīties Rēzeknes pilsētas jauniešu radošajā veidošanas darbnīcā: “DeKORS X DeKOLS”.

Uzzīmē 1 vai vairākas skices 8cm x 8cm (ar roku vai izmantojot grafiskās programmas)
Iesūti tās līdz 20.12.2020. uz gunta.tjanginska@rmdv.lv
Tavs zīmējums tiks pārnests ar dekola palīdzību uz keramikas izstrādājumiem (dekoratīvajām flīzītēm, auskariem, piekariņiem, magnētiņiem u.c.) un apdedzināts.
Gatavos darbiņus varēsi saņemt Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolā.

„Šis projekts tiek īstenots Jaunatnes iniciatīvu projektu konkursa ietvaros, to finansē Rēzeknes pilsētas dome, un organizē Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestāde „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs”.

INFO: Gunta Tjanginska

Plakāts: Gundega Strautmane

 

Rēzeknes pilsētas jauniešu radošā gleznošanas darbnīca “WOW PAINTING!”

16. oktobris, 2020

Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolā 16.10.2020. notika Rēzeknes pilsētas jauniešu radošā gleznošanas darbnīca “WOW PAINTING!” Darbnīcas laikā tās dalībnieki iepazīnās ar gleznošanas piederumiem, apguva vairākas gleznošanas tehnikas, guva priekšstatu par to, kas ir glezniecība, kādas ir pamata, atvasinātās un trešās pakāpes krāsas, kas ir krāsu piesātinājums, iemācījās sajaukt krāsas, iepazina klātienē krāsu apli. Savā radošajā uzdevumā jaunieši gleznoja  ziedus, balstoties uz pretkrāsu likumu, izmantoja krāsu jaukšanas likumsakarības.  Gleznošanas darbnīcas rezultātā tapa brīnišķīgi, koši darbi. Meistarklasi vadīja gleznošans skolotāja Inga Onževa.

Šis projekts tiek īstenots Jauniešu mazo biznesa projektu konkursa ietvaros, to finansē Rēzeknes pilsētas dome un organizē Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestāde „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs”.

INFO: Gunta Tjanginska

WOW PAINTING!

12. oktobris, 2020

Rēzeknes pilsētas jauniešu radošā gleznošanas darbnīca “WOW PAINTING!”

05. oktobris, 2020

Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas Audzēkņu padome aicina jauniešus pieteikties Rēzeknes pilsētas jauniešu radošajai gleznošanas darbnīcai “WOW PAINTING!” Darbnīcas laikā tās dalībnieki iepazīsies ar darbam nepieciešamajiem materiāliem (otiņām, to veidiem, krāsām, kartonu), tehnisko nodrošinājumu (molbertiem), apgūs vairākas gleznošanas tehnikas, gūs priekšstatu par to, kas ir glezniecība, pamata, atvasinātās un trešās pakāpes krāsas, krāsu piesātinājums, mācīsies sajaukt krāsas, iepazīs klātienē krāsu apli. Savā radošajā uzdevumā attēlos ziedu kompozīciju, balstoties uz pretkrāsu likumu, izmantos krāsu jaukšanas likumsakarības.  Gleznošanas darbnīcas mērķis –radīt jauniešos sapratni par krāsām un to pielietojumu glezniecībā.

Pieteikumus līdz 15.10.2020. sūtiet uz gunta.tjanginska@rmdv.lv

Šis projekts tiek īstenots Jauniešu mazo biznesa projektu konkursa ietvaros, to finansē Rēzeknes pilsētas dome un organizē Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestāde „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs”.

INFO: Gunta Tjanginska

IZLAIDUMS 2020

29. jūnijs, 2020

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab


ATRODAMIESKONTAKTI


Adrese: Baznīcas 34A, Rēzekne, LV-4601

Tālruņi:

64622676; 20242878 (lietvedība)

26462211 (mācību daļa)

64622732; 29126443 (grāmatvedība)

27822265 (mākslas skola)

29349279 (dienesta viesnīca)

e-pasts: rmv@inbox.lv


SEKO MUMS

© 2021 RĒZEKNES MĀKSLAS UN DIZAINA VIDUSSKOLA