Aicinām pievienoties tiešsaistes sarunai par mākslīgo intelektu

Rēzeknes novada un pilsētas jaunieši, kā arī ikviens, kurš interesējas par mākslīgo intelektu, aicināts piedalīties tiešsaistes sarunā “Mākslīgā intelekta Renesanse”, kas notiks šo trešdien, 26. aprīlī, plkst. 17.00 Zoom platformā.

Sarunu vadīs komunikācijas stratēģis, radoši digitālās aģentūras “Wrong” vadītājs un līdzīpašnieks Artis Krilovs, kurš sniegs īsu ievadu mākslīgā intelekta vēsturē un dalīsies ar teorētiskajiem pamatiem, lai labāk izprastu mākslīgā intelekta darbības principus.

Dalībnieki varēs diskutēt, vai mākslīgais intelekts palīdz mums kļūt efektīvākiem un kā tas var palīdzēt kļūt radošākiem.

Pieteikšanās: https://bit.ly/3mXx14s

Šis būs jau otrais projekta “Man nav vienalga” pasākums, ko rīko biedrība “Viedokļu līderu skola”. Projekta mērķis ir mudināt sabiedrību aktīvāk iesaistīties demokrātijas nostiprināšanas procesos, izteikt konstruktīvu viedokli un prast to aizstāvēt.

Projekts tiek īstenots sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā programmas “People to People Cultural Engagement” ietvaros.

Starp citu, šo ziņu sagatavoja mākslīgais intelekts “ChatGPT”. Kā tas ir iespējams? Pieslēdzies sarunai un uzzini vairāk par mākslīgā intelekta iespējām!

Biedrība “Viedokļu līderu skola”