Kontakti

Adrese
Baznīcas iela 34A, Rēzekne, LV-4601, Latvija

Esam atvērti
darba dienās no pl. 8.00 līdz 18.00

Tālruņi
+371 20242878
+271 64622676

E-pasts
pasts@rmdv.lv

Metālizstrādājumu dizaina programmas darbnīca: 18. Novembra iela 26, Rēzekne, LV-4601

Dienesta viesnīca: Raiņa iela 9, Rēzekne, LV-4601, tālrunis: 29344279

Administrācija

Ilma Šteinberga
Ilma Šteinberga

RMDV direktore
26660405
ilma.steinberga@rmdv.lv

Kristīne Binduka
Kristīne Binduka

Mākslas skolas direktore
27822265
kristine.binduka@rmdv.lv

Inese Ratniece
Inese Ratniece

vietniece mācību un audzināšanas darbā
26462211
inese.ratniece@rmdv.lv

3
Madara Bērtiņa

vietniece komunikācijas un radošajā jomā
26270620
madara.bertina@rmdv.lv

Māris Provejs
Māris Provejs

direktores vietnieks saimnieciskajā jomā
27887321
maris.provejs@rmdv.lv

3
Iveta Degle

lietvede
20242878
iveta.degle@rmdv.lv

Māris Igavens
Māris Igavens

projektu vadītājs
29235941
maris.igavens@rmdv.lv

3
Dainors Belasovs

galvenais grāmatvedis
64622732
dainors.belasovs@rmdv.lv

3
Alla Jeltajeva

grāmatvede
64622732
alla.jeltajeva@rmdv.lv

Arturs Taranovs
Arturs Taranovs

informācijas sistēmu administrators
25614265
arturs.taranovs@rmdv.lv

Lilija Korkliša
Lilija Korkliša

izglītības metodiķe 22382966
lilija.korklisa@rmdv.lv

22
Iveta Ratnika

bibliotekāre
29515577
Iveta Ratnika

Sandra Klavina
Sandra Kļaviņa

karjeras konsultante
26557252
sandra.klavina@rmdv.lv

Gunta
Gunta Tjanginska

Audzēkņu padomes konsultante
26848600
gunta.tjanginska@rmdv.lv

3
Ināra Jackovska

izstāžu kuratore
29637905
inara.jackovska@rmdv.lv

Dainis Lesničijs
Dainis Lesničijs

Dienesta viesnīcas vadītājs
29344279
dainis.lesnicijs@rmdv.lv

3
Marija Dumpe-Eisaka

Dienesta viesnīcas skolotāja
29137558

3
Dainis Lukaševičs

datu aizsardzības speciālists
25544432
dainis.lukasevics@gmail.com

Izglītības programmu vadītāji

Izglītības programma Izglītības programmas virziens Vārds, uzvārds Tālrunis E-pasts
Mākslas Glezniecība un grafika Agra Ritiņa 26428577 agra.ritina@rmdv.lv
Tēlniecība Gunārs Klaučs 29889793 gunars.klaucs@rmdv.lv
Foto Aira Medne 26043742 aira.medne@rmdv.lv
Produktu dizains Koks Andris Anspoks 28344436 andris.anspoks@rmdv.lv
Metāls      
Keramika Anita Bernāne 26017908 anita.bernane@rmdv.lv
Tekstils Lienīte Ratniece 28381588 lienite.ratniece@rmdv.lv
Materiālu dizains un tehnoloģijas Modes aksesuāri Lienīte Ratniece 28381588 lienite.ratniece@rmdv.lv
Rotas      
Reklāmas dizains Grafikas dizains Iveta Ošāne 29427668
iveta.osane@rmdv.lv
Restaurācija Koka konstrukcijas Andris Anspoks 28344436 andris.anspoks@rmdv.lv
Apģērbu dizains Apģērbu dizains Kristīne Binduka 27822265 kristine.binduka@rmdv.lv