Arguments dizainā un mākslā

Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskola ir iedibinājusi jaunu tradīciju – direktores Ziemas balvu. kuras mērķis ir izteikt atzinību RMDV audzēkņiem par oriģinalitāti un radošumu mākslā un dizainā. Balva – amata āmurs ir Metālizstrādājumu dizaina izglītības programmas metālmākslinieka Norberta Kudiņa izstrādāts oriģināldarbs. Balvai ir alegoriska nozīme – sasniegumu pamatā ir aktīvs un nepagurstošs darbs, āmurs ir laba meistara amata rīks. Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskola sniedz profesionālus pamatus dizaina un mākslas izglītībā. Katra mākslas darba pamatā ir amata prasme. Āmurs ir arī simbols neatlaidībai, apņēmībai un pat zināmai spītībai. Pirms iemācas precīzi pārvaldīt amata rīku, ne reizi vien trāpa pa pirkstiem, bet mācas nepadoties, mācas būt neatlaidīgs un precīzs.

Balvu “Dizaina arguments” par radošu iniciatīvu un profesionālo meistarību, personālizstādi “Dabas atzīšana” saņēma RMDV Restaurācijas izglītības programmas 3.kursa audzēkne Anastasija Mišarina.

Balva “ Mākslas arguments” par aktīvu radošo darbību, dalību izcilības konkursos un māksliniecisko jaunradi tika piešķirta RMDV Reklāmas dizaina 4.kursa audzēknim Edvardam Putānam.

Ilma Šteinberga