Balvu centrālajā bibliotēkā RMDV radošo darbu izstāde

Tehnoloģijas pakļaujas radošiem prātiem. Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas darbības vīzija ir  “Esi gudrs, brīvs un radošs mūsdienu tehnoloģiju un sajūtu pasaulē”. Un tas nozīmē – saprast un orientēties modernajā pasaulē, pakļaut sev un saviem darbiem un izdomām mūsdienās tehnoloģijas un arī rokām prast radīt. Balvu centrālās bibliotēkas zālē ikviens apmeklētājs var par to pārliecināties. Kā pakļaujas koks un rodas dizains krēsla izstrādājumā, kā tekstils iepludina paļāvību un siltumu telpās un kā keramikas vāzes vai šķīvji var radīt piederības saikni kultūras mantojumam ar pasaules dvesmas redzējumu.

Izstādē var pārliecināties, ka mākslas izglītība paver iespējas ne tikai materiālo interešu nodrošināšanai nākotnē, bet arī cilvēka garīgās pasaules un estētiskās dzīves uztveres pilnveidošanai un attīstībai.

Visi izstādes dalībnieki ir absolvējuši Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolu. RMDV piedāvā jauniešiem apgūt radošās industrijas, studējot keramikas izstrādājumu dizaina programmā, metāla izstrādājumu, apģērbu vai tekstilizstrādājumu dizaina specialitātē, koka izstrādājumu dizainā, mākslu un restaurācijas izglītības programmās.

Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskola ir jaunrades un radošās izglītības centrs Austrumlatvijā, mācot jauniešiem būt brīviem un radošiem mūsdienu tehnoloģiju un sajūtu pasaulē.

Izstāde skatāma no 2016. gada 7. marta līdz 2016. gada 7. aprīlim.

 

Info: Ināra Groce/29299709/inara.groce@inbox.lv