LMMV notiks kursi “Veidošana, izmantojot senākos māla formēšanas principus”

17. oktobrī plkst. 10.00 MIKC Latgales Mūzikas un mākslas vidusskolas Mākslas struktūrvienībā (Baznīcas ielā 34A, Rēzeknē,19. kabinetā (keramikas darbnīcā)) notiks profesionālās kompetences pilnveides kursi reģiona profesionālās ievirzes vizuālās mākslas pedagogiem “Veidošana, izmantojot senākos māla formēšanas principus”. Kursus vadīs Evija Vasilevska, Latvijas Mākslas Akadēmijas Latgales filiāles lektore, A. Paulāna TLMS vadītāja. 

Evija Vasiļevska ilgstoši strādā Latvijas Mākslas akadēmijas Latgales filiālē, ieinteresējot studentus padziļināti pētīt Latvijas mākslas vēstures notikumus un procesus. Apvieno lektores darbu ar lietišķās mākslas studijas vadīšanu un nopietnu interesi par Latgales keramikas izpēti. Iesaistās dažādu Latgales mākslas procesu norisē, nereti atspoguļojot to arī dažādos medijos. 

Evija Vasiļevska godināta kā viena no aktīvākajiem latgaliešu kultūras pārstāvēm un saņēma Latgaliešu kultūras gada balvu “Boņuks 2019”. Viņas veikums grāmatas “Evalds Vasiļevskis” sagatavošanā tika novērtēts kā viens no labākajiem un spilgtākajiem notikumiem latgaliskajā kultūrā 2019. gadā. 

Pieteikšanās kursiem ir noslēgusies.

Foto no E. Vasilevskas arhīva