Mākslas skolas audzēknei - 1. vieta plakātu konkursā

Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas (RMDV) Mākslas skolas audzēkne Evelīna Bojāre ieguvusi 1. vietu valsts līmeņa plakātu konkursā. 53 dalībnieku konkurencē žūrija par labāko atzinusi tieši Evelīnas darbu “Karjeras kāpnes”. Grafiskā dizaina darbs tika veidots kā reklāma Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolai. Evelīnai palīdzēja pedagoģe Iveta Ošāne. 

“Mākslas skolas ēkā, kāpjot pa kāpnēm uz kompozīcijas klasi, es aizdomājos par kāpnēm ka simbolu izaugsmei,” pastāstīja autore. “Plaknes un līnijas manā darbā simbolizē izvēles un izaicinājumus.”

Šogad Evelīna mācās RMDV Bērnu mākslas skolas pēdējā (7.C) klasē. Ikdienā viņa apmeklē Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijas 8.B klasi. Mākslas skolā Evelīnai patīk gan zīmēt, gan veidot ar rokām dažādus mākslas darbus. Arī turpmākās izglītības un darba gaitas jauniete plāno saistīt ar mākslu – mācīties interjera dizainu vai arhitektūru.

Grafikas dizaina konkursu pagājušā mācību gada noslēgumā organizēja Liepājas Mūzikas, Mākslas un dizaina vidusskola visu Latvijas profesionālās vidējās izglītības iestāžu Mākslas un Dizaina izglītības programmu un profesionālās ievirzes Mākslas izglītības programmu audzēkņiem. 

Jāpiebilst, ka konkursā tika iesūtīti četri rēzekniešu darbi, no kuriem visi guvuši augstu novērtējumu un iekļauti labāko darbu izstādē.

Madara Bērtiņa,
RMDV direktores vietniece komunikācijas un radošajā jomā