Mākslas skolas audzēknēm Atzinība konkursā “Pilsētas ainava jeb Urbāna ainava”

Šopavasar RMDV Mākslas skolas 5. klases audzēkņi Anastasija Slivinska, Vanesa Streikiša, Gustavs Ķēpulis, Ieva Krole, Polina Sarmule piedalījās IV starptautiskajā vizuālās mākslas konkursā “Pilsētas ainava jeb Urbāna ainava”. Jelgavas novada Mūzikas un mākslas skola jau ceturto reizi rīko novadnieka latviešu mākslinieka Ģederta Eliasa daudzpusīgajiem mākslas stiliem un žanriem veltīto šo vizuālās mākslas konkursu. Šogad konkursā piedalījās 1224 darbi no 107 skolām no Latvijas, Lietuvas un Polijas četrās darbu tehnikās un četrās vecumu grupās.

Konkursa darbus vērtēja Arūnas Vaitkus un Ingrīda Vaitkiene (Lietuva), Marija Kaupere, Uldis Zuters, Edgars Ameriks, Anda Buškevica (Latvija).

RMDV Mākslas skolas audzēkņi izstrādāja grafiskās kompozīcijas ar arhitektūras motīviem, izmantojot Rēzeknes vēsturisko arhitektūras objektu un moderno ēku siluetus. Uz krāsaina papīra audzēkņi zīmēja ar rapitogrāfu, gēla pildspalvām, krāsu zīmuļiem.

Pēc konkursa žūrijas vērtējuma Anastasijas Slivinskas kompozīcijai “Transporta artērijas” un Vanesas Streikišas darbam “Rēzekne” tika piešķirtas Atzinības.

Apsveicam mūsu audzēknes!

Ella Maslovska,
RMDV Mākslas skolas skolotāja