Radošās darbnīcas “Izglītības un karjeras 2016” izstādē

Ikgadējā rēzekniešiem pazīstamajā izstādē “Izglītība un karjera 2016” šogad piedalās arī Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas jaunieši un pedagogi. Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā Zeimuļs zālē notiks radošās tekstila un apģērbu darbnīcas, kurās savas prasmes varēs ikviens izmēģināt vai arī piedalīties tēlniecības un dizaina objektu radīšanā. Bet Zeimuļa pagalmā RMDV koka izstrādājumu dizaina un restaurācijas izglītības programmas jaunieši un pedagogi veidos koka vides objektus.

                Šogad Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskola piedāvā jaunas izglītības programmas – tēlniecība un reklāmas dizains. RMDV ir atvērta un radoša mācību vide, aktīva skolēnu pašpārvalde, ikgadējas starptautiskas prakses Eiropas Savienības valstīs. Zinības var gūt metāla izstrādājumu un tekstila izstrādājumu dizainā,  restaurācijā, keramikas un apģērbu izstrādājumu dizainā, kļūt par reklāmas jomas speciālistu vai veidot neatkārtojumus koka vai tēlniecības dizaina izstrādājumus. Un, protams, māksla, grafika un gleznošana.

Gaidām visus interesentus Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā Zeimuļs 31. martā no 11.00 līdz 15.00 izstādē “Izglītība un karjera 2016”. Iepazīstiet un izvērtējiet savas karjeras iespējas mākslās un dizainā. Radošie mūsdienu pasaulē nepazudīs.

 

Cieņā – Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas kolektīvs.

 

 

Info: Ināra Groce/29299709/inara.groce@inbox.lv