Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas audzēkne –SkillsLatvia 2019 konkursa “Grafikas dizains” fināliste

Rīgas Valsts tehnikumā šī gada 30. un 31. janvārī notika nacionālā jauno profesionāļu meistarības konkursa “SkillsLatvia 2019” pusfināli nominācijās “Grafikas dizains” un “Web lapu dizains un izstrāde”.

Grafikas dizaina konkursa uzdevums 7 stundu darbam bija gana apjomīgs, bet interesants, kā atzina konkursanti. Intensīvā darbā tapa izglītības iestādes – ģimnāzijas grafiskā identitāte, izmantojot dotos attēlus, zīmējumus un tekstus. Dizaina vizuālo izteiksmību eksperti vērtēja viens no otra neatkarīgi, piemērojot subjektīvā vērtējuma skalu, turpretī darba organizācija, problēmu risināšana un nozares parametru izmantošana, kā arī datorprasmes, izmantojot programmas Adobe Illustrator, Adobe Indesign, definējot krāsas atbilstoši uzdevuma prasībām un sagatavojot nobeiguma failus, tika vērtētas objektīvi – aspektā noteiktās prasības ir izpildītas/nav izpildītas.

Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas audzēkne Jana Artjomenkova ir uzrādījusi labāko sniegumu un startēs SkillsLatvia 2019 finālā nominācijā “Grafikas dizains”. Konkursanti sagatavoja pedagoģe Māra Zīliņa.