RMDV īstenos jaunatnes iniciatīvu projektus

Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas Audzēkņu padome trešo gadu pēc kārtas piedalījās ARPC „Zeimuļs” izsludinātajā jaunatnes iniciatīvu projektu konkursā par līdzfinansējuma piešķiršanu. Šogad skolas Audzēkņu Padome saņēma atbalstu 2 projektiem.

Projekts ,,Rēzeknes pilsētas jauniešu radošā veidošanas darbnīca: ,,PORCELĀNA IZSTRĀDĀJUMU VEIDOŠANAS UN APGLEZNOŠANAS MEISTARKLASE. TRIJU STIHIJU – ŪDENS, GAISA UN UGUNS SAVALDĪŠANAS MĀKSLA” ‘’ tiks realizēts no šī gada 2.oktobra līdz 16.novembrim. Projekta galvenā aktivitāte notiks 3 posmos 18.oktobrī, 26.oktobrī un 2.novembrī Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolā. Kopā radošajā darbnīcā piedalīsies ap 60 Rēzeknes pilsētas skolu jauniešiem vecumā no 12 līdz 25 gadiem.

Otrais atbalstītais projekts – ,,Rēzeknes pilsētas jauniešu radošā meistardarbnīca ,,MAKE-UP REVOLUTION” ‘’. Tas tiks īstenots no šī gada 2.maija līdz 8.jūnijam. Galvenā iniciatīva notiks 2 posmos maijā un jūnijā Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolā. Kopā radošajā darbnīcā piedalīsies ap 30 Rēzeknes pilsētas jauniešiem vecumā no 14 līdz 25 gadiem. Atbildīgā par šī projekta īstenošanu ir RMDV 4.kursa Interjera dizaina izglītības programmas audzēkne ELVITA MURAVSKA, kas ir apguvusi profesionālo MAKE-UP kursu Starlet Studijā Rīgā un ieguvusi profesionālo sertifikātu ar specializāciju dienas un vakara make-up veidošanā.

 

 

Skolotāja Gunta Tjanginska