RMDV Jauniešu forumā ,,Jaunās simtgades pavasaris”

Nedēļas nogalē, 12.maijā, Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas projekta ,,No vārda līdz tēlam’’ rezultāti tika prezentēti Jauniešu forumā ,,Jaunās simtgades pavasaris”, kas notika Rīgas Motormuzejā.
Forums kopā pulcēja jauniešus, jaunatnes lietu speciālistus un projektu vadītājus no visas Latvijas. Forumā tika prezentētas vairāk nekā 20 dāvanas Latvijai – pasākumi, projekti, labie darbi un citas neparastas dāvanas, kuras sarūpējuši Latvijas jaunieši.
Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolu pārstāvēja projektu vadītāja Inga Čekša-Ratniece, iepazīstinot foruma dalībniekus ar pērn Radošās Partnerības Programmas jeb RaPaPro īstenoto projektu ,,No vārda līdz tēlam’’.
Jāpiebilst, ka minēto projektu RMDV realizēja ar sadarbības panteriem: Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolu un Rēzeknes pilsētas Tūrisma attīstības centru. Rezultātā ir izveidots jauns tūrisma produkts – buklets ,,Rēzeknes pilsētas tūrisma maršruts. Desmit pieturu stāsti” – karte ar pieturvietām un tām līdzās esošajiem kultūras objektiem, kā arī 10 stāsti par pieturām, vēsturei savijoties ar fantāziju.

 

FOTO AUTORS- Raimonds Subatovičs