RMDV piedalās izglītības un karjeras izstādēs

15. februārī un 17. februārī Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas (RMDV) pārstāvji piedalījās izglītības un karjeras izstādēs Balvos un Rēzeknē.

15. februārī Balvu Valsts ģimnāzijā notika izglītības iespēju izstāde “Sudijas 2023”, kur savas skolas tālākizglītības iespējas rādīja 21 mācību iestāde, tostarp arī RMDV.

Atsaucība un interese bija liela, izstādes apmeklētāji varēja iemēģināt roku sava dizaina radīšanā jau izgatavotiem spēļu koka vilciņiem, parādot savu individuālo stilu.

Mūsu skolas audzēkņi Elīza (2.35b kurss, Tekstilizstrādājumu dizains), Alīna (2. kurss, Restaurācija), Agnese (3.kurss, Foto dizains) un Elgars (3. kurss, Koka izstrādājumu dizains) radoši un aizraujoši prezentēja savu skolu.

Savukārt 17. februārī mūsu skola piedalījās izstādē “Izglītība un karjera 2023” Rēzeknē. Izstādes apmeklētāju skaits bija ļoti liels – vairāk nekā 1000. Jaunieši interesējās par tālākizglītības iespējām gan pēc pamatskolas, gan pēc vidusskolas beigšanas. Uzstājās repere Ūga un ciemojās TIK -TOK personība Andrejka. RMDV tika prezentēta ļoti radoši – ar ”Dzīvajām gleznām”, atveidojot slavenu pasaules mākslinieku darbus. Tika saņemts daudz pozitīvu atsauksmju un apbrīnas komplimentu par jauniešu radošumu un neparasto skolas prezentēšanu. Interese par RMDV piedāvātajām programmām bija ļoti liela, un mūsu radošajai darba grupai par to bija liels prieks.

Gaidām interesentus arī Atvērto durvju dienā 28. aprīlī!

Pedagogs-karjeras konsultants Sandra Kļaviņa