Jaunajai izglītības programmai – jauns aprīkojums

Šajā mācību gadā Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolā jauniešiem zinības iespējams gūt jaunā izglītības programmā – Foto dizains. Lai audzēkņi varētu darboties praktiski, pateicoties skolas īstenotajam projektam ,,Foto studijas aprīkošana RMDV jaunas izglītības programmas darbības nodrošināšanai’’, ir iegādāts jauns fotoaprīkojums. Līdz ar to foto mācību studijā ir pieejama jauna spoguļkamera, foto objektīvs,  studijas gaismas komplekts,  studijas gaismas izkliedētājs, reflektors, divi foto statīvi un atstarotāji, gaismas lukturis un priekšmetu foto galds.

Jaunajā izglītības programmā mācības uzsāka 4 jaunieši. Pēc četru gadu programmas sekmīgas apguves viņi iegūs foto dizaina speciālista kvalifikāciju. Iegādāto fotoaprīkojumu arī izmantos Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas pārējie izglītojamie mācību priekšmetā Foto pamati. Jāteic, ka šogad skolā mācās 138 audzēkņi.

Projektu ,,Foto studijas aprīkošana RMDV jaunas izglītības programmas darbības nodrošināšanai’’ līdzfinansē Valsts kultūrkapitāla fonds, piešķirot 2800,00 EUR.

Projekta mērķis ir sekmēt vizuālās mākslas un dizaina izglītības procesa attīstību Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolā, pilnveidojot foto mācības studiju kvalitatīvas izglītības nodrošināšanai.

 

 

 

KKF