Lūznavas pilī jaunie mākslinieki no Rēzeknes mākslas un dizaina vidusskolas

Lūznavas muiža, atbalstot jauno mākslinieku centienus, organizē Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas absolventu izstādi “Esi brīvs un radošs”. Tehnoloģijas pakļaujas radošiem prātiem. Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas darbības vīzija ir “Esi gudrs, brīvs un radošs mūsdienu tehnoloģiju un sajūtu pasaulē”. Un tas nozīmē – saprast un orientēties modernajā pasaulē, pakļaut sev un saviem darbiem un izdomām  tehnoloģijas un savām rokām prast radīt. Lūznavas pilī apmeklētājus gaida gleznas, metāla un koka dizaina elementi, unikāli apģērba un tekstila izstrādājumi. Tehnikas ir dažādas – gan tradicionālās glezniecībā un tekstilā, gan arī jaunas un mūsdienīgi materiāli gobelēnu, metāla un koka dizaina izstrādājumos.

Izstādē var pārliecināties, ka mākslas izglītība paver iespējas ne tikai materiālo interešu nodrošināšanai nākotnē, bet arī cilvēka garīgās pasaules un estētiskās dzīves uztveres pilnveidošanai un attīstībai.

Visi izstādes dalībnieki ir absolvējuši Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolu. RMDV piedāvā jauniešiem apgūt radošās industrijas, studējot keramikas izstrādājumu dizaina programmā, metāla izstrādājumu, apģērbu vai tekstilizstrādājumu dizaina specialitātē, tēlniecības un koka izstrādājumu dizainā, mākslu un restaurācijas izglītības programmās.

Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskola ir jaunrades un radošās izglītības centrs Austrumlatvijā, mācot jauniešiem būt brīviem un radošiem mūsdienu tehnoloģiju un sajūtu pasaulē.

Izstāde skatāma no 2016. gada 27. jūnija līdz 2016. gada 27. jūlijam.

 

Info: Ināra Groce/29299709/inara.groce@inbox.lv