Mākslas skolas audzēkņu radītais KALEIDOSKOPS

Šodien, 16. martā plkst. 15:00, Latgales Kultūrvēstures muzejā (Atbrīvošanas alejā 102, Rēzeknē) bērnu radošo darbu izstādes „Kaleidoskops” atklāšana. Līdz ar pavasara atnākšanu, Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas Mākslas skolas audzēkņi katru gadu savu veikumu un sasniegumus mākslā piedāvā iepazīt plašākam skatītāju lokam.

Izstāde apskatāma līdz 20. aprīlim.

 

Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas Mākslas skolas audzēkņu izstāde aicina apmeklētājus ielūkoties apkārtējā pasaulē caur kaleidoskopu. Šogad bērni ir piedalījušies konkursos, veikuši ļoti dažādus uzdevumus, tāpēc izstāde ir raiba un jautra kā kaleidoskops.

Tie ir gan papīra tektonikas darbi, kuros audzēkņi mēģina attēlot telpiskus objektus, gan kompozīcijas darbi ar cilvēka figūru noteiktā telpā, gan jaunāko kursu audzēkņu darbi, kuros parādīta dekoratīva, sapņaina vide.

Audzēkņi ir centušies nodot skatītājam savas emocijas, asociācijas par noteiktām tēmām, izmēģinājuši dažādus materiālus un apliecinājuši savas prasmes.

Izstādē kā vienmēr parāda iepriekšējā mācību gada nobeiguma darbus, uzmanība tiek veltīta audzēkņu sasniegumiem visos mācību priekšmetos.

 

 

Informāciju sagatavoja

Inese Dundure,

Latgales Kultūrvēstures muzeja Mākslas nodaļas vadītāja,

tālr. 64622464

 

Izstāde atvērta:

otrdien, trešdien, ceturtdien, piektdien 10:00-17:00,

sestdien – 10:00-16:00,

svētdien, pirmdien – slēgta

Ieejas maksa izstādē: skolēniem, studentiem – 0.50 €, pieaugušajiem – 0,80 €