Pieredzēt mākslas pasaulē

19.oktobrī uz Madonu devās mūsu skolas audzēkņi, jo Madonas Mākslas skolā notika radošās darbnīcas šokolādes liešanā, kas norisinājās projekta „Pieredzēt mākslas pasaulē” ietvaros. Tā, savukārt, bija viens no iniciatīvām jaunatnes iniciatīvu lielajā projektā „Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai”.

No Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas radošo darbnīcu vadīšanā piedalījās Apģērbu dizaina izglītības programmas 4.kursa audzēkne Džeina Lubāne, Vides dizaina 2.kursa audzēkne Renāte Pleša un darbnīcu organizators bija Vides dizaina 2.kursa audzēkne Kristīne Iļjina.

Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas audzēkņu vadībā tika novadīta darbnīca, kas sastāvēja no plastilīna formiņu veidošanas, maketu realizēšanas, silikona formu liešanas, šokolādes ieliešanas formiņās un gatavo šokolādes formu izņemšanas.

Pasākums noritēja draudzīgā atmosfērā, Madonas Mākslas skolas audzēkņi izrādīja neviltotu interesi par notiekošo. Pasākuma ietvaros bija arī citas interesantas radošās aktivitātes.

Vides dizaina izglītības programmas vārdā izsakām lielu pateicību Madonas Mākslas skolas radošajam kolektīvam un tā vadītājai Kristīnei Šūlcei.

 

 

RMDV Vides dizaina izglītības programmas

vadītājs Gunārs Klaučs