RMDV jaunieši un skolotāji atgriezušies no prakses Itālijā

Ceturtdien Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas 10 audzēkņi un skolotāja atgriezās no 20 dienu garās prakses Itālijā, Rimini pilsētā. Savukārt 4 skolotāji no pieredzes apmaiņas Seviļas mākslas skolās Spānijā. Mobilitātes braucieni notika programmas ERASMUS+ projekta ,,Apgūt Eiropas veiksmīgos piemērus dizaina un mākslas izglītībā’’,  Nr.2017-1-LV01-KA102-035290, ietvaros. Tuvākajā laikā taps gan audzķeņu, gan skolotāju prezentācijas un izvērtējumi par gūto ārvalstīs. Taču kopumā projekta dalībnieki iespēju gūt jaunas zināšanas, prasmes un iemaņas ārpus savas valsts robežām vērtē kā lietderīgu un vajadzīgu.

Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas audzēkņa Georga Binduka dažas atziņas par praksi Itālijā:

,,Man patika Itālijā. Prakses vadītāji bija draudzīgi un atsaucīgi. Viss tika paskaidrots. Daudz uzzināju, kā strādāt programmā ,,Ilustrators”. Visas aktivitātes bija interesantas. Patika ceļojums brīvajā laikā uz SanMarīno’’.

Vairāk par jauniešu un pedagogu ieguvumiem turpināsim stāstīt mūsu interneta mājas lapā. Jāpiebilst, ka RMDV audzēkņu prakse Itālijā notika no 4.novembra līdz 23.novembrim, pedagogu pieredzes apmaiņa Spānijā – no 14.novembra līdz 23.novembrim. Ieskatam fotogrāfijas!