Ieskats mazo smilšu skulptūru radošajās darbnīcās

Tajās no smiltīm un ūdens tapa radoši darbi, kurus vienoja tēma – Spēle. Ceturtdien visas dienas garumā Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas jaunieši skolotāju Gunāra Klauča un Airas Mednes vadībā radīja gan abstraktus darbus, gan reālistiskus kā spēļu kauliņus, šaha figūras. ,,Pirmkārt, audzēkņi guva pozitīvas emocijas, otrkārt, pilnveidoja savas iemaņas. Svarīga bija saskarsmes veicināšana savā starpā, jo jaunieši bija no dažādām izglītības programmām,’’ tā atzina skolotājs Gunārs Klaučs.

Radošo darba procesu vēroja arī skolas pārējie audzēkņi un ciemiņi. Jāteic, ka šis pasākums bija kā ievads jau plānotajam Smilšu skulptūru simpozijam nākamā gada vasarā. Līdztekus tas bija eksperiments – izmēģināt materiālus un izzināt jauniešu gribu darboties šādās aktivitātēs.

Šajās mazo smilšu skulptūru radošajās darbnīcās darbus veidoja:

Vides dizaina izglītības programmas 1.kursa audzēkņi: Sofija ASTAFJEVA un Harijs LOČMELIS, no 2.kursa – Egija ŽIHARE, no Keramikas izstrādājumu dizaina izglītības programmas 1.kursa – Sanita REŠINSKA, no Restaurācijas izglītības programmas 1.kursa  – Elvita KOTĀNE un Santa ZUKULE, kā arī Metāla izstrādājumu dizaina izglītības  programmas 1.kursa audzēknis Toms KĻAVIŅŠ.

Lai viņiem veicas arī nākamajos radošajos pasākumos!