RMDV – laikmetīgās mākslas triennālē “Eksperimenta!”

Ekonomika un māksla spēj būt vienlīdzīgas, bet ne vienādas, gluži ka mēs visi, mēs nekad nebūsim vienādi, mēs būsim kontrastaini – tā par savu ideju triennālei EKSPERIMENTA! saka Reinis Sprudzāns. Radošus pieteikumus šajā eksperimentā pieteica divi Mākslu izglītības programmas audzēkņi – Reinis Sprudzāns un Agnese Isakoviča.

EKSPERIMENTA! izstādes potenciālie dalībnieki ir ikviens 14 līdz 19 gadus vecs jaunietis, kas vēlētos piedalīties triennālē un tos pavadošie skolotāji.

Starptautiskā laikmetīgās mākslas triennāle jauniešiem EKSPERIMENTA! ir vērienīgs mākslas pasākums jauniešiem. Tā notiks Tallinā 2017. gada oktobrī – decembrī, noslēdzoties ar lielu starptautisku laikmetīgās mākslas izstādi, ko gatavo jaunieši vecumā no 14 līdz 19 gadiem. Latvija laikmetīgās mākslas triennālē Eksperimenta! piedalīsies jau trešo reizi. EKSPERIMENTA! iecerēta kā platforma, atspēriena punkts jaunām idejām un eksperimentiem laikmetīgās mākslas laukā – „mazā Venēcijas biennāle” jauniešiem.

Šī gada triennāles tēma ir „Māksla un ekonomika”, tās ideja ir sasaistīt mākslu, mākslas izglītību un citas jomas, sekmējot starpdisciplināru pieeju mākslas darbu radīšanā un laikmetīgās mākslas popularizēšanu.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

 

 

Info: Ināra Groce