SKILLSLATVIJA BRONZAS MEDAĻA!

RMDV audzēkne Sintija Sorokina (pedagoģe Māra Zīliņa) izcīnīja bronzas medaļu Grafikas dizaina prasmju konkursā. 

Laikā No 21. līdz 23. aprīlim izstāžu hallē Ķīpsala norisinājās nacionālais jauno profesionāļu meistarības konkurss SkillsLatvia 2022, kurā no Latvijas profesionālās izglītības iestādēm piedalījās vairāk nekā 130 dalībnieki 22 dažādos prasmju konkursos. Konkurss ar moto “Uzvar darītājs!” jau piekto reizi atklāja labākos jaunos profesionālos talantus Latvijā! Konkursa darba uzdevumi bija pietuvināti starptautisko profesionālās meistarības konkursu prasībām un tos vērtēja nozares ekspertu žūrija. 

“Jāpatur prātā, ka konkursā ir saspringta atmosfēra. Dalībniekiem un vadītājiem var nebūt vispozitīvākā attieksme, taču, pieturoties pie sava plāna un neļaujot apkārtējiem izmainīt savu noskaņojumu, viss negatīvais pāriet daudz vieglāk. 

Beigās gribētu visiem, kas sāk jebkāda veida darbu, ieteikt sākt ar kopējā silueta, idejas, masu salikšanu, un tikai tad turpināt ar kaut ko niansētāku. Tas palīdz neieciklēties detaļās, bet gan būvēt kārtīgu un stabilu būvi, tā lai darba vidū “nenoslīd jumts”. Un vēl svarīgāk jāzina un jāsajūt, kad var pārkāpt noteikumus vai vismaz neļaut tiem novērst jūs no darba procesa izbaudīšanas.”Sintija Sorokina.