Ziedot, pērkot jauniešu gleznas

Visi kopā, lai nāktu uzvara. Atbalstot Ukrainu, Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas Mākslu izglītības programmu audzēkņi ir radījuši gleznu sēriju, kura veltīta cerībām, dzimtenes mīlestībai, ticībai un uzvarai pār agresiju. Šādi skolas audzēkņi piedalās iniciatīvā “Labdarības izsole Ukrainas cilvēkiem”, kuras mērķis  palīdzēt Ukrainas krīzē skartajiem bērniem, sievietēm un vīriešiem.  Tās ietvaros ir izveidota platforma www.ukrainascilvekiem.lv, kurā ir izvietoti arī Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas jauniešu darbi.

Ziedotās naudas caurskatāmību garantē sadarbība ar Ziedot.lv, kā ietvaros ik katrs caur ukrainascilvekiem.lv veiktais ziedojums automātiski nonāk Ziedot.lv kontā un tiek novirzīts labdarības programmai “Ukrainas cilvēkiem”. Tālāk nauda tiek izmantota divos virzienos – pirmkārt, lai sagādātu pārtiku, medikamentus, nakts redzamības aprīkojumu, ģeneratorus, degvielu un citas nepieciešamās lietas Ukrainā palikušajiem cilvēkiem, kas pašaizliedzīgi turpina cīņu par savu un savas dzimtenes brīvību, otrkārt – lai sniegtu pirmo palīdzību Latviju sasniegušajiem ukraiņu kara bēgļiem, atbalstot viņus ar pirmās nepieciešamības precēm un pakalpojumiem.

Labdarības izsoles iniciatīva tiek organizēta uz brīvprātības principa, idejas vārdā kopā sanākot vairākiem brīvprātīgajiem, kā arī pateicoties Draugiem Group un PērkamKopā tehniskajam un informatīvajam atbalstam un Ziedot.lv atbalstam, koordinējot lietderīgu un jēgpilnu ziedojumu izmantošanu.

Māksla nostājas brīvības un neatkarības pusē, pērkot jauniešu gleznas, mēs varam palīdzēt Ukrainai.

Uzzināt vairāk: www.ukrainascilvekiem.lv un

https://www.facebook.com/ukrainascilvekiem.lv