Konkursu “Priekules Ikars”

Maija beigās Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas Mākslas skolas 3.un 5.klases audzēkņi piedalījās vizuāli plastiskās mākslas konkursā “SPĀRNI. Ja tu būtu Ikars, kādi būtu Tavi spārni?”. Priekules Mūzikas un mākslas skola aicināja dalībniekus iepazīties ar Priekules pilsētas leģendu par kalēju, kurš izgatavoja spārnus un lidoja.

Konkursa dalībnieki varēja radoši izpausties un vizualizēt savas domas par Ikara spārniem vairākās nominācijās: grafika un zīmējums, gleznošana, datorgrafika, trīsdimensiju darbi dažādās tehnikās.

MS 3.klases audzēkņi piedalījās konkursā ar darbiem grafikas un gleznošanas tehnikā, bet 5.klases audzēkņi izstrādāja telpiskos projektus no dažāda veida kartona, papīra, koka zariem, citiem dabas materiāliem.

Konkurss notiek internetvidē.  Visu darbu attēli tiks publicēti Online izstādē, kurā ar balsošanu tiks noteikta “Skatītāju simpātija”. Balsošana notiks no 20. maija līdz 15.jūnijam. Saite uz izstādi tiks publicēta priekulemums.lv  un Priekules Mūzikas un mākslas skolas facebook lapā!

Balsojiet par labāko darbu!

RMDV MS skolotāja Ella Maslovska