Nedēļa “lielajā skolā”

Tā esam iesaukuši pasākumu, kad tradicionāli nedēļas garumā Mākslas skolas audzēkņi dodas ekskursijā pa “lielo skolu”- Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolu. Kaut arī ikdienā dzīvojam kaimiņos, tomēr daudzi Mākslas skolas audzēkņi maz zina, kas notiek vidusskolā.

Šoreiz ceļojumam tika izvēlēts maršruts – Koka izstrādājumu dizaina, Restaurācijas un Mākslu programmas Vides dizaina (tēlniecības) pasaule. Programmu vadītāji un audzēkņi bija pacentušies, lai ekskursija būtu ne tikai informējoša, bet arī aizraujoša. Ceram, ka topošie mākslinieki un dizaineri ieinteresēja potenciālos audzēkņus un tie kļūs par RMDV daļu, turpinot izglītību tieši mūsu skolā!

Pateicamies Mākslas skolas vadītājai Kristīnei Bindukai par atbalstu! Paldies Kid un Rest izglītības programmas vadītājam Andrim Anspokam un audzēknēm Natellai Andrejevai, Alīnai Kalackai, Viktorijai Petrovai un Izabellai Mežeckai-Kižlo un Vides dizaina programmas vadītājam Gunāram Klaučam un audzēknēm Katrīnai Zvanītājai, Liānai Škuškauniecei un Kristīnei Iļjinai par ieguldīto darbu!

Nākamajā semestrī tiek plānots doties nedēļu garajā ekskursijā arī pa citām izglītības programmām!

Pedagogs karjeras konsultants Sandra Kļaviņa