RMDV avangarda tērpi gūst atzinību dizaina dienās

Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas 23 audzēkņi 1. februārī piedalījās Dizaina Balss Dienas pasākumā Madonā. Jau otro reizi Madonas Mākslas skola organizē konkursu – modes skati un mākslas vidusskolu reklāmas pasākumu.

Šogad Madonā pasākumā „Dizaina Balss“ tika pārstāvētas  septiņas Latvijas profesionālās dizaina un mākslas vidusskolas – Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskola, Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola, Valmieras Mākslas vidusskola, Rīgas Mākslas un mēdiju tehnikums, Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskola “Saules skola”, Ogres tehnikums un Jaņa Rozentāla mākslas vidusskola.

Pasākuma organizatori bija parūpējušies, lai apmeklētāji – Latvijas Profesionālās ievirzes izglītības Mākslas skolu audzēkņi  gūtu maksimāli daudz informācijas par Latvijas dizaina un mākslas vidusskolu darbu, programmām, iestājeksāmenu norisi, prasībām,  smeltos  daudz jaunu radošu ierosmju un papildinātu zināšanas un prasmes.

Modes skatē – konkursā Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas audzēkņi startēja ar diplomdarbu tērpu kolekcijām un avangardisko tērpu kolekcijām.

RMDV Apģērbu dizaina izglītības programmas audzēknes –  Zane Kivkucāne  ieguva simpātiju balvu ar savu diplomdarba kolekciju “Rīta stundā” un Nadežda Jekimova ieguva simpātiju balvu ar savu diplomdarba kolekciju “Akcenti.”

 

RMDV Apģērbu dizaina izglītības programmas

vadītāja Kristīne Binduka